Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apbalvoti konkursa “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” uzvarētāji

Publicitātes foto.

Apbalvoti Smiltenes novada pašvaldības rīkotās  akcijas „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” laureāti. Darba grupas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā par visskaistākajiem, Ziemassvētku noskaņās izrotātajiem un noformētajiem objektiem Smiltenes novadā 2021.gada Ziemassvētkos atzīti – krāsainais Didža Laķa un Megijas Kainaizes ģimenes īpašums Skolas ielā 3, Lobērģos, oriģinālais Elstiņu ģimenes īpašums Līvānu ielā 7, Variņos, krāšņais Kozlovsku ģimenes īpašums Pilskalna ielā 10, Smiltenē, gaumīgais Bērziņu ģimenes īpašums Dzirnavu ielā 7, Apē, elegantais Bediķu ģimenes īpašums Ābeļu ielā 4, Mēros un burvīgais Ilvas Sāres ģimenes īpašums Pasta ielā 34, Apē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labāko noformējumu autori tika godināti personīgi ar atzinības rakstu, saņemot simbolisku un praktisku dāvanu no Smiltenes novada pašvaldības – īpaši šai akcijai veidotu latvju zīmes (Akas zīmes) gaismas dekoru, ko turpmāk var izmantot Ziemassvētku noformējumu papildināšanā.

Apsveicot laureātus, bija daudz priecīgu mirkļu un sajūtu, ka šī Ziemassvētku akcija iepriecina mūs visus, gan akcijas dalībniekus, gan darba grupu, gan skatītājus un atbalstītājus. Satiekot laureātus un visus dalībniekus, ir lepnums par ikvienu, jo šie cilvēki ir darītāji un radītāji. Paldies ikvienam, gan laureātam, gan visiem dalībniekiem, gan atbalstītājiem, jo kopīgi tika radīta brīnišķīga svētku sajūta visā Smiltenes novadā!

Informāciju sagatavoja: “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” darba grupa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.