Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadīts Vsevoloda Dudzinska piemiņas turnīrs

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. un 10.oktobrī, Valkā notika otrais Vsevoloda Dudzinska piemiņas turnīrs šahā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pandēmija ieviesa korekcijas dalībnieku sastāvā, jo piedalīties varēja tikai dalībnieki ar darbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem. Tas nozīmēja, ka arī daudzi skolēni no dalības bija spiesti atteikties. Kopumā sacensībās piedalījās 20 dalībnieki.

“Rapid” (12minūtes + 5 sekundes) turnīrā uzvarēja Māris Koops, otrā vieta limbažniekam Jurim Saksim, trešā – valcēnietim Andim Strumpem.

Zolītes turnīrā pirmā vieta – Jānim Koopam, otrā Andrim Ručam no Cēsīm, trešais Aivars Skuja no Salacgrīvas.

10.oktobrī dalībnieki sacentās ātrspēlē (5minūtes + 3 sekundes.) Pirmo vietu izcīnīja Andis Strumpe, otrais bija Aivars Skuja, trešajā vietā Māris Koops.

Sarēķinot visus rezultātus, koktēlnieka Aivara Magones darināto “Vsevoloda kausu 2021” izcīnīja valcēnietis Andis Strumpe.

Informāciju sagatavoja: Māris Koops, Valkas novada pašvaldības sporta speciālists