Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadīts Valkas četrcīņas trešais posms – skrējiens “Apkārt Zāģezeram”

Sestdien, 16. oktobrī norisinājās Valkas novada četrcīņas 3. posms – skrējiens “Apkārt Zāģezeram”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem sacensības norisinājās zaļajā drošības režīmā, bet tam spītējot 43 dalībnieki devās trasē.

Par sacensību uzvarētajiem 10 kilometru garajā distancē kļuva Arnis Ozoliņš, otrā vieta – Rihards Linde, bet trešais Artūrs Pauliņš. Sieviešu konkurencē pirmā Marta Luize Pētersone, otrā Laura Savicka, bet trešā – Dace Liepiņa.

Piecu kilometru distancē uzvarēja Agnis Stulpinskis, otrais Daniels Šimaņecs, bet trešais – Gatis Melgalvis. Sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnija Laura Ruģele, bet pārējas divas vietas uz pjedestāla secīgi ieņēma Džuljeta Jēkabsone un Karīna Harkina.

Trīs kilometru garajā distancē uzvarēja Valkas novada BJSS audzēkņi Edmunds Mertens un Angelina Lahina.

Informāciju sagatavoja: Raivis Graņics, Valkas novada domes sporta un jaunatnes daļas vadītājs