Aizvadīts telpu minifutbola čempionāta pirmais posms

Ar aizraujošām un saspringtām cīņām sestdien Valkā aizvadītas FK “Valka” organizētā Valkas telpu minifutbola čempionāta pirmā posma sacensības. Foto: Enija Stahovska

Sestdien, 4. decembrī, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē notika Futbola kluba “Valka” organizētā Valkas telpu minifutbola čempionāta pirmais posms, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja FK “Valka” galvenais treneris un turnīra organizētājs Raivis Graņics.

Šogad turnīrā piedalās astoņas komandas, kas pirmajā kārtā tika sadalītas divās grupās šādi: A grupā sacentās FK “Smiltene”, FK “Valka”, FK “Valka” U18 un SK “Brālis”, kamēr B grupā spēkiem mērojās “Valmiermuiža un Jāņi”, “Matīši”, FK “Smiltene – 2” un “Ķažimējie”.

Pirmo vietu A grupā izcīnīja SK “Brālis”, kas ar 6:0 pārspēja FK “Valka” U-18, ar 4:3 FK “Valka” un spēlēja neizšķirti 3:3 ar FK “Smiltene”. Otrie grupā palika turnīra rīkotāji FK “Valka”, kas bez zaudējuma SK “Brālis” ar 4:0 pārspēja smilteniešus un ar 9:0 sagrāva sava kluba U18 vienību. Smiltenieši grupā ieņēma trešo vietu, pateicoties graujošai uzvarai 9:0 pār Valkas U18 komandu, kas ar trim zaudējumiem trīs spēlēs palika pēdējie.

B grupā triumfēja Smiltenes otrā komanda, kas ar 4:2 pārspēja komandu “Valmiermuiža un Jāņi”, ar 3:0 Matīšu futbolistus un cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Ķažimējiem”, otro vietu grupā ieņēma “Matīši”, kas bez zaudējuma Smiltenes otrai komandai ar 4:0 pārspēja komandu “Valmiermuiža un Jāņi” un ar 5:1 “Ķažimējos”. Grupas trešajā vietā ierindojās “Valmiermuiža un Jāņi”, kas vienīgo uzvaru izcīnīja pret ceturtās vietas ieguvējiem komandu “Ķažimējie” ‒ 4:0.

Galīgo vietu sadalījumu turnīrā noteica spēles, kurās savā starpā tikās katras grupas attiecīgās vietas ieguvēji. Tā ceturto vietu duelī “Ķažimējie” ar 6:2 pārspēja FK “Valka” U18, trešo vietu duelī “Valmiermuiža un Jāņi” ar 5:3 uzvarēja FK “Smiltene”, otro vietu sacensībā FK “Valka” ar 7:0 sagrāva Matīšu vienību, kamēr duelī par turnīra uzvarētāju godu FK “Smiltene – 2” ar 5:3 bija pārāki pār SK “Brālis”.

Galīgais vietu sadalījums turnīrā ir šāds: 1. vieta FK “Smiltene – 2”, 2. SK “Brālis”, 3. FK “Valka”, 4. “Matīši”, 5. “Valmiermuiža un Jāņi”, 6. FK “Smiltene”, 7. “Ķažimējie”, 8. FK “Valka” U18.

Turnīra labākā vārtu guvēja un rezultatīvākā spēlētāja lauri tika FK “Valka” spēlētājam Robertam Teteram, kas guva deviņus vārtus un divreiz rezultatīvi asistēja, septiņus vārtus guva Markuss Dubavs no SK “Brālis”, savukārt labākā piespēlētāja gods ar četrām rezultatīvām piespēlēm katram tika Ivaram Lukovskim, Raivim Graņicam, Linardam Ščegoļevam no FK “Valka” un Raimondam Dūmiņam no FK “Smiltene – 2”.

Nākamais sacensību posms notiks 8. janvārī, trešais ‒ 29. janvārī, bet ceturtais – 12. februārī.