Aizvadīta Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta otrā kārta

Publicitātes foto.

Sestdien, 11. martā, četras Smiltenes novada sieviešu volejbola komandas tikās, lai  turpinātu cīņu par Smiltenes novada sieviešu volejbola čempioņu titulu, informēja sacensību galvenais tiesnesis Māris Stabiņš.

Arī šoreiz sacensību organizatori nodrošināja spēles uz lielā laukuma, un Grundzāles pamatskolas meitenēm bija iespēja apgūt Smiltenes sporta centra elektronisko tablo, atspoguļojot tajā spēļu rezultātus.

Šajā kārtā nepiedalījās Smiltenes BJSS komanda, jo piedalījās Latvijas mēroga sacensībās, savukārt abu Grundzāles komandu septiņas spēlētājas piedalījās deju kolektīvu skatē.

Kārtas pirmajā spēlē tikās komandas “Blice” un “Lēdijas”. Pirmo setu pārliecinoši ar 25:12  uzvarēja “Blice”, otrajā setā aizritēja sīvāka cīņa un ik pa brīdim mainījās komanda, kas atradās vadībā. Seta galotne tomēr veiksmīgāka “Blicei” ‒ 25:20.

Grundzāles pamatskolas meitenēm veiksmīgākā spēle izdevās pret savām treniņu biedrenēm Grundzāles komandu, spēles otrajā setā izdevās gūt 17 punktus.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Grundzāles komandai izdevās uzvarēt komandu “Lēdijas”, Rezultāts pa setiem ‒ 25:12 un 25:19.  Grundzāles komanda lika panervozēt arī komandai “Blice”, spēles pirmajā setā rezultāts bija 25:23 par labu “Blicei”. Šajā setā  grundzālietes pievīla kļūdas servēs, acīmredzot spēlētājām šķita, ka nav iespējams uzvarēt. Otrajā setā rezultāts 25:18 par labu “Blicei”.

Otrajā kārtā komandas ierindojās šādās vietās: 1. vieta “Blice” (Zanda Beitika, Liene Krūmiņa , Ieva Štrāle, Elza Gruzdiņa, Una Kalnīte, Kristīne Miezīte), 2. vieta “Grundzāle” (Monta Melne, Līna Lapiņa, Dace Kalniņa, Daniela Šakociņa, Evija Skudra, Estere Zeibote), 3. vieta “Lēdijas” (Līga Osma, Sintija Ģēģere, Arta Klapare, Guntra Cera, Annija Ozola, Liene Cīrule), 4. vieta “Grundzāles pamatskola” (Kitija Abula , Kristīne Vilemsone, Daniela Gaismiņa, Elīna Bačka, Justīna Dzenīte, Kitija Vītola, Laura Matveja).

Čempionāta trešā kārta notiks 1. aprīlī Smiltenē, ceturtā kārta ‒ 22. aprīlī Variņos. Spēļu sākums pulksten 10.