Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizkavējusies komunālo maksājumu rēķinu sagatavošana

Foto: valkasnams.lv

Saistībā ar valsts piešķirto centralizēto atbalstu mājsaimniecībām par apkuri, šomēnes ir iekavējusies komunālo maksājumu rēķinu par oktobri sagatavošana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Valkas Namsaimnieks” valdes loceklis Ivo Meļķis skaidro, ka pašlaik uzņēmumā notiek darbs pie datorprogrammu pārveides, jo līdz šim datorprogrammās nebija ieviesta šādu atlaižu piemērošana rēķiniem par patērēto centrālo siltumu. Viņš prognozē, ka, visticamāk, jau šīs nedēļas beigās vai nākamās nedēļas sākumā daudzdzīvokļu māju pārvaldnieki saņems rēķinus un tos ievietos iedzīvotāju pastkastītēs.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai iedzīvotāji jau ir cēluši trauksmi par rēķinu kavēšanos, I. Meļķis atbild, ka salīdzinoši maz.

“Ir daži, kuri ierodas personīgi pie mums mēneša pirmajos datumos. Viņi bija atnākuši, bet diemžēl rēķinus nevarējām izsniegt, jo tie nebija sagatavoti,” norāda I. Meļķis. Viņš atgādina, ka norēķināties par komunālajiem maksājumiem iespējams līdz katra mēneša 25.datumam. To var izdarīt internetbankā, “Maxima” un “top!” veikalu kasēs, kā arī norēķinu kasē Rīgas ielā 22 no pagalma puses.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.