Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikties rezervistu militārās apmācības kursam

Foto: NBS Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes arhīvs

Pēdējo nedēļu laikā īpaši strauji pieaug Latvijas pilsoņu interese par dienestu Zemessardze, taču ir vēl kāda iespēja apgūt militārās pamatiemaņas – rezervistu militārās apmācības kurss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad tas plānots no 6. līdz 28. augustam, un kursa mērķis ir brīvprātīgi valsts aizsardzībā iesaistīt pēc iespējas vairāk Latvijas pilsoņu, dodot iespēju apgūt militārās pamatiemaņas individuālās apmācības līmenī, piemēram, ieroču, šaušanas un sakaru apmācību, spēju orientēties normatīvajos aktos, lauka kaujas iemaņas, topogrāfiju, orientēšanos un medicīnu.

Dalībai kursā var pieteikties līdz 17. jūlijam. Galvenie kritēriji – Latvijas Republikas pilsonis vecumā no 18 līdz 50 gadiem, bez iepriekšējas sodāmības, ar atbilstošu veselības stāvokli.

Ar papildu jautājumiem aicinām vērsties Rezerves personāla uzskaites birojā pa tālruni 67800270 vai e-pastu rezervists@mil.lv!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kļūsti rezerves karavīrs, apgūsti vismaz militārās pamatiemaņas un būsi par sevi pārliecinātāks un gatavāks nekā tas, kurš to nebūs apguvis!

Pieredze liecina, ka daudzi pēc šī kursa vēlas iet tālāk un iestājas Zemessardzē vai profesionālajā militārajā dienestā.

Plašāk lasiet šeit.

Informāciju sagatavoja: sargs.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.