Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikties bezmaksas apmācībām “Mācies digitāli”

Smiltenes novada bibliotēka un Smiltenes novada Izglītības pārvalde piedāvā iedzīvotājiem digitālās kompetences paaugstināšanas iespēju un aicina seniorus un citus interesentus pieteikties digitālo prasmju apmācībām “Mācies digitāli”.  Apmācības būs piemērotas visiem, kuri vēlas uzsākt lietot digitālos rīkus un apgūt pamatus digitālo prasmju izmantošanai savai izaugsmei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieaugušo izglītība ir neatņemama mūžizglītības sastāvdaļa, kas saistīta ar personas motivāciju atgriezties izglītības procesā, lai iegūtu jaunas vai pilnveidotu esošās zināšanas un prasmes.

Apmācību laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt prasmes “Google” vidē, uzzinot, kā pareizi izmantot “Google” meklēšanas un tulkošanas rīkus, izveidot savu maršrutu “Google” kartēs un, kā iegūt vislielāko labumu no mūsdienu tehnoloģiju un mākslīgā intelekta sniegtajām iespējām.

Apmācības vadīs digitālo prasmju eksperte Ieva Vītoliņa, zinātņu doktore (Ph. D) elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikāciju tehnoloģijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām pieteikties līdz 24. oktobrim, sazinoties pa tālruņiem 64773030; 26449145 vai apmeklējot bibliotēku klātienē, Baznīcas laukumā 13. 

Apmācības notiks 25.10.2022. no plkst. 10.00 – 13.00 Dārza ielā 3, domes ēkā sēžu zālē.

Informāciju sagatavoja: Sandra Marķitāne, Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.