Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina paziņojumu saņemt elektroniski

Lai ietaupītu budžeta līdzekļus, Smiltenes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma saņemšanai elektroniski.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens iedzīvotājs, kurš ir šī nodokļa maksātājs Smiltenes novadā, to var izdarīt, vai nu nosūtot savu e-pasta adresi pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļas nekustamā īpašuma nodokļu administratorei Ievai Kalniņai (e-pasts ieva.kalnina@smiltenesnovads.lv), vai arī piesakoties portālā www.epakalpojumi.lv.

To var izdarīt, veicot trīs soļus, skaidro Smiltenes novada pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļa.

Vispirms portālā www.epakalpojumi.lv ir nepieciešams autentificēties, izmantojot interneta bankas vai e-paraksta rīku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc tam sadaļā “Nekustamais īpašums”/“E-pasta un SMS pieteikums” ir jānorāda pašvaldība, e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs. Norādot telefona numuru, ir iespējams pieteikties SMS atgādinājumiem par nodokļa samaksas termiņa tuvošanos.

Trešais solis ir ievadītās e-pasta adreses pareizības apstiprināšana, atverot saiti saņemtajā apstiprināšanas paziņojumā.

Ja iedzīvotājs aktivizē Latvijas valsts oficiālo e-adresi, tad papildu darbības nav jāveic. Pašvaldība nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu automātiski nosūtīs uz iedzīvotāja e-pasta adresi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrs pa pastu izsūtīts maksāšanas paziņojums tērē pašvaldību budžeta līdzekļus, norāda uzņēmums SIA “ZZ Dats”, kas uztur nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšanas programmu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.