Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izteikt viedokli par pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma turpmāko izmantošanas mērķi

Ēka Semināra ielā 25A, Valkā. Foto: Ivo Leitis

Pirmdien, 13.decembrī, Valkas novada pašvaldības Attīstības lietu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par bijušo Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas dienesta viesnīcas ēku Semināra ielā 25A, Valkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komitejas deputāti apsprieda dažādas idejas ēkas lietderīgai izmantošanai nākotnē. Diskusiju rezultātā, par lietderīgāko izmantošanas mērķi tika uzskatīta ēkas pārdošana ar nosacījumu, ka jaunais īpašnieks šajā ēkā izveidotu naktsmītņu pakalpojumu, piemēram, hosteli (kopmītnes). Izskanēja arī idejas, nekustamo īpašumu pārdod bez papildus nosacījumiem, kas ļautu jaunajam īpašniekam to izmantot pēc saviem uzskatiem.

Ņemot vērā dzīvojamā fonda trūkumu pilsētā, kā vēl viens variants tika apsvērts ēku paturēt pašvaldības īpašumā, pielāgojot ēkas telpas, kuras pēc tam varētu izīrēt iemītniekiem. Bet šajā gadījumā būtu nepieciešams liels pašvaldības ieguldījums, un īres cenas būtu augstas.

Ēka Semināra ielā 25A, Valkā. Foto: Ivo Leitis

Pirms domes deputāti pieņem savu gala lēmumu par īpašuma tālāko nākotni, vēlamies uzklausīt arī iedzīvotāju domas un idejas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām iedzīvotājus aizpildīt zemāk esošo aptaujas anketu un izteikt savu viedokli. Anketa ir anonīma un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptuvenais aptaujas aizpildīšanas laiks – 1-3 minūtes. Anketa būs pieejama līdz 21. decembrim.

Aptaujas anketa pieejama šeit.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.