Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina “Ieriteņot rudenī” Raunas apkārtnē

Foto: smiltenesnovads

24.septembrī Smiltenes Tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī!”, lai atzīmētu aktīvās tūrisma sezonas noslēgumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā braucienā dalībnieki varēs iepazīt Raunas pagasta un apkārtnes ainaviskās un kultūrvēsturiskās vietas.

Pasākums norisināsies 24. septembrī, velobrauciena starta un finiša vieta būs Raunas pilsdrupu estrāde, dalībnieku reģistrācija no plkst. 10.00, starts braucieniem plkst. 10.30.

Dalībniekiem tiks piedāvāti divi velo maršruti – 14 un 43 km garumā, lai katrs pasākuma dalībnieks varētu izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko. Maršrutiem būs sagatavoti gpx digitālie navigācijas faili (tiks publicēti pasākumam tuvojoties). Maršruti būs marķēti dabā gan pasākuma dienā, gan papildus divas nedēļas pēc pasākuma norises, līdz 8. oktobrim, lai ikviens interesents tos varētu izbraukt sev vēlamā laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 22. septembrim elektroniski (reģistrācijas saite šeit), zvanot uz +371 29395200 vai klātienē Smiltenes TIC (Dārza iela 3, Smiltene).

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Atgādinām, ka atrodoties uz ceļa un kustībā, obligāti jāievēro ceļu satiksmes noteikumi kā arī aicinām lietot aizsargķiveres (bērniem līdz 12 gadiem tās ir obligātas).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas, kas tiks izmantotas publicitātes vajadzībām.

Pasākums tiek rīkots projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” (9.2.4.2/16/I/052) ietvaros.

Informācijas avots: smiltenesnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.