Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Agnetes Esmeraldas uzruna aizkustināja klātesošos

Foto: L.Bukovska, A.R.Lauce

Valsts prezidenta kancelejas konkursā 5.–12. klašu skolēniem, kurā bērni un jaunieši bija aicināti iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot 18. novembra svētku uzrunu tautai, šogad saņemts rekordliels pieteikumu skaits – 358 skolēnu uzrunas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa laureāti:

7.–9. klase: Agnete Esmeralda Lauce, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola, 8. klase

Konkursā iesniegtos darbus izvērtēja Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs un Valsts prezidenta kancelejas Darbu vērtēšanas komisija: Valsts prezidenta kancelejas vadītāja Gunda Reire, Valsts prezidenta padomniece ekonomikas jautājumos Irēna Emīlia Švilpe, Valsts prezidenta padomnieks komunikācijas jautājums Mārtiņš Drēģeris un Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18.novembrī Nacionālajā teātrī mūsu Agnete Esmeralda Lauce iejutās Valsts prezidenta lomā un teica runu svinīgajā valsts svētku koncertā. Agnete kopā ar diviem pārējiem skolēniem Iļju un Eliasu Jāni tika arī intervēti pirms koncerta. Visu varēja vērot LTV1 tiešraidē. Agnetes Esmeraldas uzruna aizkustināja klātesošos, ar ko izpelnījās lielus aplausus. Arī pēc koncerta saņēma daudz komplimentu par runu.

Agnetei klātienē juta līdzi māsa Aleksandra Regīna un vēstures skolotāja Līga.

Informāciju sagatavoja skolotāja Līga Bukovska

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.