Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

19.Lielajā labdarības Robežtirgū tirgus noskaņās iedzīvināsim Putraskalnu

Foto: Toms Simtiņš

6.un 7.maijā notiks ikgadējā Valkas un Valgas dvīņu pilsētas tradīcija – Lielais labdarības Robežtirgus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā ierasts tirgū būs iespēja iegādāties dažādus gardumus, amatniecības un ražošanas preces, kā arī izbaudīt plašu kultūras un sporta programmu un aktivitātes visai ģimenei.

Šogad tirgus teritoriju plānots paplašināt, pirmo reizi tajā iekļaujot arī atjaunoto dvīņu pilsētu kopējās atpūtas zonu pie Putraskalna. Izvēršot tirgošanās aktivitātes šajā teritorijā, ar gājēju ceļu tiks savienotas Sēlijas un Tartu ielas, kas ļaus apmeklētājiem ērtāk izstaigāt visu tirgus norises teritoriju un iedzīvinās Putraskalnu tirgus noskaņās.

Šī vieta ir labi piemērota mazajiem stendiem, tāpēc jau tagad potenciālos tirgotājus, kuriem nav nepieciešamība izmantot transportlīdzekļus vai lielus galdus aicinām apsvērt iespēju par savu vietiņu tirgus laikā izvēlēties tieši Putraskalna teritoriju. Par to tirgotājam būs jāsamaksā pa visam simboliska samaksa – tikai 5 eiro par tirdzniecības vietu abām tirgus dienām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tirgotāju reģistrācija tiešsaistē sāksies no 14. marta. Aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai www.valka.lv, www.visit.valka.lv un sociālajos tīklos – facebook.com/LielaisRobeztirgus, facebook.com/ValkasTIB, kā arī visos Valkas novada pašvaldības oficiālajos sociālo tīklu kontos.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.